Sygnalizatory napełnienia zbiorników

Przez wiele lat doświadczenia w naszej branży poznaliśmy najskuteczniejsze rozwiązania i właśnie takie przekazujemy naszym Klientom.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze propozycje gwarantowały jak największy komfort użytkowania. Oprócz podstawowej oferty, zawierającej różnego rodzaju szamba i kanały, przedstawiamy Państwu również sygnalizatory napełniania zbiorników, sprawdzonej firmy HPD.

Tego rodzaju urządzenia monitorują ilość różnego rodzaju cieczy w szambach betonowych, kanałach samochodowych, a także kontrolują pracę innych urządzeń, na przykład pomp. Proponowane przez nas rozwiązanie gwarantuje niezwykły komfort i wygodę. Użytkownik nie musi martwić się o ciągłą kontrolę szamba, czy kanału – sygnalizatory napełnienia zbiorników zrobią to za niego.

Sprzęt, dostępny w naszej ofercie jest bardzo łatwy w obsłudze i prosty w montażu. Ponadto, Klient otrzymuje na niego 10-letnią gwarancję.

All Rights Reserved For www.jesbet.pl

P.H.U. "JESBET" Honorata Rybska | Wielogóra, ul. Warszawska 66 26-660 Jedlińsk Mazowieckie Polska |email: biuro@jesbet.pl | tel. (48) 32 15 385 | NIP:7962203431